Haber

Ankara’da park halindeki araca çarpan sürücü olay yerinden kaçtı.

Ankara’da park halindeki araca çarpan sürücü olay yerinden kaçtı.

ANKARA – Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde alkollü olduğu iddia edilen bir kişi park halindeki otomobile çarptı. Kaza sonrası otomobilini yol ortasında bırakıp uzaklaştı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 23.30 sıralarında Yenimahalle ilçesi Aşkın sokakta meydana geldi. Alkollü olduğu iddia edilen ve adı öğrenilemeyen 06 LKL 17 plakalı Mazda otomobilin sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek park halindeki 42 SS 145 plakalı Opel marka otomobile çarptı. Kazanın ardından Mazda marka otomobilin sürücüsü otomobili yol ortasında bırakarak olay yerinden kaçtı. Sürücünün olay yerinden uzaktaki diğer kişilere para teklif ederek kazanın sorumluluğunu üstlenmek istediği iddia edildi.

“5 bin lira için pazarlık etmeye çalıştılar”

Kaza sonrası yaşananları anlatan bir mahalle sakini yaşananları şöyle anlattı: “Bu kırmızı araç akşam saatlerinde park halindeki araca çarptı. Araç sürücüsü daha önce araçtan inerek bir süre parkta oturdu. .Kazayı kendisi duymamış gibi davranmaya çalıştı.Araç sürücüsü araçtan uzaklaşarak caddeye indi.Hatasız yürümeye başladı.Yaklaşık 100 metre ötedeki başka bir adamla pazarlık etmeye başladı. Çevredekiler duymuş bunu 5 bin liraya sözleşme yapmaya kalkmışlar 5 bin lira verirsen kimseye söylemem kaza yaptım derim 5 bin lira vermezsen diyalog ortasında meydana geldi.”Kazanın olduğu yerde bekliyorduk ama bize söylenen bu. Gerçeğe doğru yürüdüm arabanın sahibine dedim beyefendi arabanız kaza yapmış dedim arabanızın yanında durun dedim sonra ikisi de bana dönüp sert bir şekilde “Tamam geliriz aslında” dediler. , başka bir şey konuşuyor.”

ikizderehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu